Osiągnięcia

Historia zespołu to liczne występy i wiele nagród  oto kilka najważniejszych:

 • rok 1987 60 rocznica powstania Kółka Rolniczego oraz 50 rocznica istnienia Koła Gospodyń; publiczny debiut zespołu

        

 

 • rok 1988 Udział w  Eliminacjach  Wojewódzkich XXII Ogólnopolskiego Festiwalu Kapel I Śpiewaków Ludowych “KAZIMIERZ 88” w Tomaszowie Lubelskim . Profesjonalne  jury  wysoko oceniło występ całego zespołu,  a jedną z solistek  - Stefanię Chadam wytypowano na przegląd do Kazimierza 

 • III. 1992 - Wyróżnienie  V Wojewódzkim Przeglądzie  Zespołów Śpiewaczych. Udział w przeglądzie poprzedziły wygrane eliminacje rejonowe

 • Rok 2000 roku wytęp na Festynie Rolniczo – Kulturalnym w Schwäbish Hall w Niemczech

 • Rok 2008 Wyróżnienie w Konkurs na Wieniec Dożynkowy, Dożynki Powiatowe  w Nieliszu Wyróżnienie.
 • Rok 2012 I miejsce w konkursie na współczesny wieniec dożynkowy, Dożynki Powiatowe Gorajec Stara Wieś 

 • Rok 2013 II miejsce w konkursie na współczesny wieniec dożynkowy, Dożynki Powiatowo-Gminno-Parafialne, Łabunie 

 • Rok 2014 I Miejsce w Sąsiedzkim Konkursie Kolęd, Pieśni i Pastorałek     Bożonarodzeniowych “Narodziła nam się Dobroć” w Nieliszu
 • Rok 2014 I Miejsce w Przeglądzie Pieśni Sobótkowych w Nieliszu
 • Rok 2016 udział w koncercie “Pod dożynkową wiechą”, Dożynki Powiatowo-Gminne, Żuków

 To tylko cześć długiego katalogu osiągnięć zespołu, który wielokrotnie uświetniał i nadal  daje liczne koncerty na  festynach, uroczystościach rocznicowych oraz różnego rodzaju  imprezach okolicznościowych na szczeblu gminnym, powiatowym i wojewódzkim

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem
 1. Serwis nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w plikach cookies.
 2. Pliki cookies (tzw. „ciasteczka”) stanowią dane informatyczne, w szczególności pliki tekstowe, które przechowywane są w urządzeniu końcowym Użytkownika Serwisu i przeznaczone są do korzystania ze stron internetowych Serwisu. Cookies zazwyczaj zawierają nazwę strony internetowej, z której pochodzą, czas przechowywania ich na urządzeniu końcowym oraz unikalny numer.
 3. Podmiotem zamieszczającym na urządzeniu końcowym Użytkownika Serwisu pliki cookies oraz uzyskującym do nich dostęp jest operator strony {adres twojej witryny}.
 4. Pliki cookies wykorzystywane są w celu:
  • dostosowania zawartości stron internetowych Serwisu do preferencji Użytkownika oraz optymalizacji korzystania ze stron internetowych; w szczególności pliki te pozwalają rozpoznać urządzenie Użytkownika Serwisu i odpowiednio wyświetlić stronę internetową, dostosowaną do jego indywidualnych potrzeb;
  • tworzenia statystyk, które pomagają zrozumieć, w jaki sposób Użytkownicy Serwisu korzystają ze stron internetowych, co umożliwia ulepszanie ich struktury i zawartości;
  • utrzymanie sesji Użytkownika Serwisu (po zalogowaniu), dzięki której Użytkownik nie musi na każdej podstronie Serwisu ponownie wpisywać loginu i hasła;
 5. W ramach Serwisu stosowane są dwa zasadnicze rodzaje plików cookies: „sesyjne”  (session cookies) oraz „stałe” (persistent cookies). Cookies „sesyjne” są plikami tymczasowymi, które przechowywane są w urządzeniu końcowym Użytkownika do czasu wylogowania, opuszczenia strony internetowej lub wyłączenia oprogramowania (przeglądarki internetowej). „Stałe” pliki cookies przechowywane są w urządzeniu końcowym Użytkownika przez czas określony w parametrach plików cookies lub do czasu ich usunięcia przez Użytkownika
 6. W ramach Serwisu stosowane są następujące rodzaje plików cookies:
  • „niezbędne” pliki cookies, umożliwiające korzystanie z usług dostępnych w ramach Serwisu, np. uwierzytelniające pliki cookies wykorzystywane do usług wymagających uwierzytelniania w ramach Serwisu;
  • pliki cookies służące do zapewnienia bezpieczeństwa, np. wykorzystywane do wykrywania nadużyć w zakresie uwierzytelniania w ramach Serwisu;
  • „wydajnościowe” pliki cookies, umożliwiające zbieranie informacji o sposobie korzystania ze stron internetowych Serwisu;
  • „funkcjonalne” pliki cookies, umożliwiające „zapamiętanie” wybranych przez Użytkownika ustawień i personalizację interfejsu Użytkownika, np. w zakresie wybranego języka lub regionu, z którego pochodzi Użytkownik, rozmiaru czcionki, wyglądu strony internetowej itp.;
 7. W wielu przypadkach oprogramowanie służące do przeglądania stron internetowych (przeglądarka internetowa) domyślnie dopuszcza przechowywanie plików cookies w urządzeniu końcowym Użytkownika. Użytkownicy Serwisu mogą dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących plików cookies. Ustawienia te mogą zostać zmienione w szczególności w taki sposób, aby blokować automatyczną obsługę plików cookies w ustawieniach przeglądarki internetowej bądź informować o ich każdorazowym zamieszczeniu w urządzeniu Użytkownika Serwisu. Szczegółowe informacje o możliwości i sposobach obsługi plików cookies dostępne są w ustawieniach oprogramowania (przeglądarki internetowej).
 8. Operator Serwisu informuje, że ograniczenia stosowania plików cookies mogą wpłynąć na niektóre funkcjonalności dostępne na stronach internetowych Serwisu.
 9. Pliki cookies zamieszczane w urządzeniu końcowym Użytkownika Serwisu i wykorzystywane mogą być również przez współpracujących z operatorem Serwisu reklamodawców oraz partnerów.
 10. Więcej informacji na temat plików cookies dostępnych jest w sekcji „Pomoc” w menu przeglądarki internetowej.