Aktualności

Sezon letni to dla nas  czas wzmożonej pracy. Oprócz okazjonalnych uroczystości większych i mniejszych imprez i festynów staraliśmy się w miarę naszych możliwości finansowych i kadrowych zapełnić nadmiar wolnego czasu   dzieciom i młodzieży.

Na pierwszy ogień dwa tygodnie twórczego czasu w Trzęsinach. Mnóstwo dobrej zabawy i finał o którym dużo i głośno się mówiło. Spektakl „Turbo Trzęsiny 3000”  zebrał doskonałe recenzje. O warsztatach, spektaklu i naszym w nich udziale dowiecie się klikając w poniższe linki. 

http://www.radiozamosc.pl/wiadomosci/283,warsztaty-teatralne-w-trzesinach

https://www.facebook.com/btkredakcja/videos/938885079554062/?pnref=story

http://www.tygodnikzamojski.pl/artykul/73669/gm-radecznica-dzieci-w-trzesinach-sie-nie-nudza.html

https://www.youtube.com/watch?v=zB-ENt9m6YI&feature=player_embedded (od 33 minuty)

https://gdzieptaki.wordpress.com/2016/07/23/praca-dobiega-konca/

http://www.gazetabilgoraj.pl/z-nowej-gazety/ps-38509-trzesiny-turbo-juz-23-i-24-lipca/

https://www.facebook.com/BosoLatoWTeatrze/

W sierpniu w Skansenie Zaburze  obyły się warsztaty malarskie. Właścicielom Państwu Justynie i Bogdanowi Mamełom bardzo dziękujemy za serdeczne przyjęcie. W otoczeniu przeszłości, która zewsząd nas otaczała spędziliśmy naprawdę super-fajny dzień wakacyjny. Równie dobrą zabawę zapewnił nam pobyt w przystani Lisi Zakręt w Gorajcu-Zagrobli. Stowarzyszeniu „Wzgórza Roztocza” także składamy serdeczne podziękowania za gościnę w przystani.

Fotorelacje z obu wydarzeń do obejrzenia TUTAJ

I jeszcze na deser coś jakby wstęp do  zajęć tanecznych, które od września wystartowały w  GCK jako jedna z form stałych zajęć w Centrum. Trzydniowe warsztaty taneczne zgromadziły amatorów tańca towarzyskiego .

Dwa miesiące minęły błyskawicznie.  Mamy jednak nadzieję, że będziecie miło wspominać spędzony z nami czas.

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem
 1. Serwis nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w plikach cookies.
 2. Pliki cookies (tzw. „ciasteczka”) stanowią dane informatyczne, w szczególności pliki tekstowe, które przechowywane są w urządzeniu końcowym Użytkownika Serwisu i przeznaczone są do korzystania ze stron internetowych Serwisu. Cookies zazwyczaj zawierają nazwę strony internetowej, z której pochodzą, czas przechowywania ich na urządzeniu końcowym oraz unikalny numer.
 3. Podmiotem zamieszczającym na urządzeniu końcowym Użytkownika Serwisu pliki cookies oraz uzyskującym do nich dostęp jest operator strony {adres twojej witryny}.
 4. Pliki cookies wykorzystywane są w celu:
  • dostosowania zawartości stron internetowych Serwisu do preferencji Użytkownika oraz optymalizacji korzystania ze stron internetowych; w szczególności pliki te pozwalają rozpoznać urządzenie Użytkownika Serwisu i odpowiednio wyświetlić stronę internetową, dostosowaną do jego indywidualnych potrzeb;
  • tworzenia statystyk, które pomagają zrozumieć, w jaki sposób Użytkownicy Serwisu korzystają ze stron internetowych, co umożliwia ulepszanie ich struktury i zawartości;
  • utrzymanie sesji Użytkownika Serwisu (po zalogowaniu), dzięki której Użytkownik nie musi na każdej podstronie Serwisu ponownie wpisywać loginu i hasła;
 5. W ramach Serwisu stosowane są dwa zasadnicze rodzaje plików cookies: „sesyjne”  (session cookies) oraz „stałe” (persistent cookies). Cookies „sesyjne” są plikami tymczasowymi, które przechowywane są w urządzeniu końcowym Użytkownika do czasu wylogowania, opuszczenia strony internetowej lub wyłączenia oprogramowania (przeglądarki internetowej). „Stałe” pliki cookies przechowywane są w urządzeniu końcowym Użytkownika przez czas określony w parametrach plików cookies lub do czasu ich usunięcia przez Użytkownika
 6. W ramach Serwisu stosowane są następujące rodzaje plików cookies:
  • „niezbędne” pliki cookies, umożliwiające korzystanie z usług dostępnych w ramach Serwisu, np. uwierzytelniające pliki cookies wykorzystywane do usług wymagających uwierzytelniania w ramach Serwisu;
  • pliki cookies służące do zapewnienia bezpieczeństwa, np. wykorzystywane do wykrywania nadużyć w zakresie uwierzytelniania w ramach Serwisu;
  • „wydajnościowe” pliki cookies, umożliwiające zbieranie informacji o sposobie korzystania ze stron internetowych Serwisu;
  • „funkcjonalne” pliki cookies, umożliwiające „zapamiętanie” wybranych przez Użytkownika ustawień i personalizację interfejsu Użytkownika, np. w zakresie wybranego języka lub regionu, z którego pochodzi Użytkownik, rozmiaru czcionki, wyglądu strony internetowej itp.;
 7. W wielu przypadkach oprogramowanie służące do przeglądania stron internetowych (przeglądarka internetowa) domyślnie dopuszcza przechowywanie plików cookies w urządzeniu końcowym Użytkownika. Użytkownicy Serwisu mogą dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących plików cookies. Ustawienia te mogą zostać zmienione w szczególności w taki sposób, aby blokować automatyczną obsługę plików cookies w ustawieniach przeglądarki internetowej bądź informować o ich każdorazowym zamieszczeniu w urządzeniu Użytkownika Serwisu. Szczegółowe informacje o możliwości i sposobach obsługi plików cookies dostępne są w ustawieniach oprogramowania (przeglądarki internetowej).
 8. Operator Serwisu informuje, że ograniczenia stosowania plików cookies mogą wpłynąć na niektóre funkcjonalności dostępne na stronach internetowych Serwisu.
 9. Pliki cookies zamieszczane w urządzeniu końcowym Użytkownika Serwisu i wykorzystywane mogą być również przez współpracujących z operatorem Serwisu reklamodawców oraz partnerów.
 10. Więcej informacji na temat plików cookies dostępnych jest w sekcji „Pomoc” w menu przeglądarki internetowej.