Aktualności

Zawody strzeleckie

        W dniu 30.06.2019 odbyły się zawody w strzelaniu o Puchar Dyrektora Gminnego Centrum Kultury, Sportu i Turystyki w Radecznicy zorganizowane przez Klub Żołnierzy Rezerwy LOK im 9 P.P. Legionów AK Ziemi Zamojskiej w Radecznicy. Zawodnicy mogli sprawdzić swoje umiejętności w strzelaniu z karabinka AK, pistoletu GLOCK, łuku sportowego CORE HIT, oraz w rzucie granatem do celu. Zawody przebiegły w świetnej atmosferze, z zachowaniem zasad bezpieczeństwa pod czujnym okiem sędziego głównego Zbigniewa Karpiuka oraz sędziów konkurencji.

Poniżej tabela wyników:

Karabinek KBK AK z pozycji leżącej z podpórki, odległość 50 m, czas 5 min:

 1. Tadeusz Czajka - 92 pkt.
 2. Janusz Wlizło - 89 pkt.
 3. Andrzej Śledź - 82 pkt.
 4. Gabriel Koziej - 80 pkt.
 5. Sławomir Bartnik - 77 pkt.
 6. Grzegorz Kawala - 73 pkt.

Pistolet GLOCK z pozycji stojącej z wolnej ręki, odległość 25 m, czas 5 min:

 1. Tadeusz Czajka -96 pkt.
 2. Andrzej Polski - 91 pkt.
 3. Paweł Hołys - 86 pkt.
 4. Bartłomiej Ferenc  - 85 pkt.
 5. Grzegorz Kawala , ilość „10” - 2/2
 6. Janusz Wlizło , ilość „10” – 1/1

Strzelanie z łuku CORE HIT, odległość 20 m, czas 3 min:

 1. Bartłomiej Ferenc - 68 pkt.
 2. Zenon Kozina-  60 pkt.
 3. Sławomir Bartnik - 57 pkt.
 4. Grzegorz Kawala - 54 pkt.
 5. Henryk Batorski - 40 pkt.
 6. Andrzej Krukowski -38 pkt.

Rzut granatem, odległość 20 m, czas 3 min:

 1. Tomasz Cisek - 52 pkt.
 2. Mieczysław Smarkala - 24 pkt.
 3. Małgorzata Dumała - 20 pkt.
 4. Tadeusz Czajka - 18 pkt.
 5. Janusz Wlizło - 18 pkt.

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem
 1. Serwis nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w plikach cookies.
 2. Pliki cookies (tzw. „ciasteczka”) stanowią dane informatyczne, w szczególności pliki tekstowe, które przechowywane są w urządzeniu końcowym Użytkownika Serwisu i przeznaczone są do korzystania ze stron internetowych Serwisu. Cookies zazwyczaj zawierają nazwę strony internetowej, z której pochodzą, czas przechowywania ich na urządzeniu końcowym oraz unikalny numer.
 3. Podmiotem zamieszczającym na urządzeniu końcowym Użytkownika Serwisu pliki cookies oraz uzyskującym do nich dostęp jest operator strony {adres twojej witryny}.
 4. Pliki cookies wykorzystywane są w celu:
  • dostosowania zawartości stron internetowych Serwisu do preferencji Użytkownika oraz optymalizacji korzystania ze stron internetowych; w szczególności pliki te pozwalają rozpoznać urządzenie Użytkownika Serwisu i odpowiednio wyświetlić stronę internetową, dostosowaną do jego indywidualnych potrzeb;
  • tworzenia statystyk, które pomagają zrozumieć, w jaki sposób Użytkownicy Serwisu korzystają ze stron internetowych, co umożliwia ulepszanie ich struktury i zawartości;
  • utrzymanie sesji Użytkownika Serwisu (po zalogowaniu), dzięki której Użytkownik nie musi na każdej podstronie Serwisu ponownie wpisywać loginu i hasła;
 5. W ramach Serwisu stosowane są dwa zasadnicze rodzaje plików cookies: „sesyjne”  (session cookies) oraz „stałe” (persistent cookies). Cookies „sesyjne” są plikami tymczasowymi, które przechowywane są w urządzeniu końcowym Użytkownika do czasu wylogowania, opuszczenia strony internetowej lub wyłączenia oprogramowania (przeglądarki internetowej). „Stałe” pliki cookies przechowywane są w urządzeniu końcowym Użytkownika przez czas określony w parametrach plików cookies lub do czasu ich usunięcia przez Użytkownika
 6. W ramach Serwisu stosowane są następujące rodzaje plików cookies:
  • „niezbędne” pliki cookies, umożliwiające korzystanie z usług dostępnych w ramach Serwisu, np. uwierzytelniające pliki cookies wykorzystywane do usług wymagających uwierzytelniania w ramach Serwisu;
  • pliki cookies służące do zapewnienia bezpieczeństwa, np. wykorzystywane do wykrywania nadużyć w zakresie uwierzytelniania w ramach Serwisu;
  • „wydajnościowe” pliki cookies, umożliwiające zbieranie informacji o sposobie korzystania ze stron internetowych Serwisu;
  • „funkcjonalne” pliki cookies, umożliwiające „zapamiętanie” wybranych przez Użytkownika ustawień i personalizację interfejsu Użytkownika, np. w zakresie wybranego języka lub regionu, z którego pochodzi Użytkownik, rozmiaru czcionki, wyglądu strony internetowej itp.;
 7. W wielu przypadkach oprogramowanie służące do przeglądania stron internetowych (przeglądarka internetowa) domyślnie dopuszcza przechowywanie plików cookies w urządzeniu końcowym Użytkownika. Użytkownicy Serwisu mogą dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących plików cookies. Ustawienia te mogą zostać zmienione w szczególności w taki sposób, aby blokować automatyczną obsługę plików cookies w ustawieniach przeglądarki internetowej bądź informować o ich każdorazowym zamieszczeniu w urządzeniu Użytkownika Serwisu. Szczegółowe informacje o możliwości i sposobach obsługi plików cookies dostępne są w ustawieniach oprogramowania (przeglądarki internetowej).
 8. Operator Serwisu informuje, że ograniczenia stosowania plików cookies mogą wpłynąć na niektóre funkcjonalności dostępne na stronach internetowych Serwisu.
 9. Pliki cookies zamieszczane w urządzeniu końcowym Użytkownika Serwisu i wykorzystywane mogą być również przez współpracujących z operatorem Serwisu reklamodawców oraz partnerów.
 10. Więcej informacji na temat plików cookies dostępnych jest w sekcji „Pomoc” w menu przeglądarki internetowej.